Blaty drewniane w aranżacji kuchni

Kuchnia to wyjątkowe wnętrze, w którym trwałe meble stają się podstawą udanej aranżacji. Na jakie rozwiązania warto postawić? Dla tych, którzy cenią sobie i trwałość, i elegancki wygląd, idealnym rozwiązaniem stać się mogą blaty drewniane. Co warto wiedzieć na temat ich możliwości aranżacyjnych?

 

Sielska atmosfera

Blat drewniany idealnie pasuje do mebli z drewna, mających wprowadzić w kuchni przyjemny nastrój. Tam, gdzie pojawiają się drewniane meble, tam wnętrze staje się przyjemniejsze, a panująca w nim atmosfera – bardziej sielska. Elegancki blat z drewna w takim zestawie spełni ważną rolę. Z jakich rozwiązań można skorzystać?

 

Ciekawe wzory i kolory

Blat drewniany może zachwycać jasną barwą, może wyróżniać się też ciekawym wzorem. To, jak wybrany blat będzie się w ostateczności prezentował, zależy przede wszystkim od gatunku drewna, z jakiego powstanie. Elegancja i ciekawa, brązowa barwa, to cecha typowa dla akacji. Blaty z drewna dębowego mogą się pochwalić przyjemną barwą, idealną do tych wnętrz, w których priorytetem jest stworzenie ciepłej atmosfery. Tam, gdzie ma dominować styl prosty i surowy, świetnie mogą się sprawdzić jasne blaty, tworzone m.in. z buków lub z jesionów bielonych.

 

Kto zdecyduje się na blaty z drewna, ten będzie mógł skorzystać z wielu ciekawych wzorów i kolorów. Szeroki asortyment sprawia, ze stworzenie ciekawej i trwałej aranżacji w kuchni przestanie być wielkim wyzwaniem.

Oferta sprzedażowa blatów z drewna dostępna w ofercie między innymi sklepu Blemeb pod adresem: https://www.belmeb.pl/blaty-kuchenne/drewniane-surowe.html