Nowoczesny design z wykorzystaniem oświetlenia LED

oświetlenie led

Ledy mają swoich przeciwników oraz zwolenników. Można się całymi godzinami przerzucać argumentami, odnośnie do tego, czy to LED-y mają, lepszą barwę światła czy nie, argumentami odnośnie do wyglądu, ekologii i tym podobne. Jedno jednak nie podlega dyskusji. Oświetlenie LED jest to najlepsze rozwiązanie zawsze wtedy, kiedy chcemy mieć w naszym domu nowoczesny design. Zaraz opowiemy sobie co nieco o tym, dlaczego tak jest. 

Barwa światła

Kiedy wprowadzano oświetlenie LED do polski na szeroką skalę, większość osób skarżyła się przede wszystkim na to, że barwa światła LED-ów jest zbyt sztuczna i zimna. Wynikało to z wielu powodów, a na pewno jednym z nich był fakt, że na samym początku nie wiedziano jak wybrać odpowiednie oświetlenie, a jak się okazuje ma ono różną barwę światła. Obecnie wiele Led-ów świeci na tyle „ciepło”, że ciężko jest odróżnić LED-y od zwykłych żarówek. Jedno jednak jest bezsprzeczne, żadne światło żarowe nie da nam efektu czystego i sterylnego światła LED. Dzięki temu to właśnie światło LED, nadaje się najlepiej na modernistyczne i nowoczesne aranżacje. 

oświetlenie led

Rozmiary 

Rozmiar źródła światła ma znaczenie. Światło żarowe w porównaniu do światła LED-owego jest bardzo duże, Wiele osób mogłoby protestować mówiąc, że przecież żarówki LED są niemal takie same duże. Sęk w tym, że są duże bo nie muszą być małe. Zastępują one źródła światła klasyczne, jeśli jednak chcielibyśmy zastosować naprawdę małe i wydajne źródło światła, to nic innego jak oświetlenie LED-owe się do tego nie nadaje lepiej.   

Duży wybór oświetlenia led tylko na Hurtownia-swiatla.pl.