Modne akcesoria do kuchni

Kuchnia to serce każdego domu, chyba nie ma osoby, która przynajmniej raz nie pomyślała w ten sposób o tym pomieszczeniu. Nie dziwi zatem, że kobiety uwielbiają kupować różne dodatki i modne akcesoria do kuchni. Na szczęście część tych akcesoriów nie tylko świetnie wygląda, ale jest też bardzo funkcjonalna.

Ceramiczny czajnik

Zamiast plastikowego czajnika bezprzewodowego, który z reguły nigdy nie prezentuje się ładnie, lepiej kupić piękny czajnik ceramiczny. W sklepach dostępnych jest wiele wzorów, niektóre z nich są bardziej rustykalne, inne zaś bardziej nowoczesne. Ceramiczne czajniki prezentują się pięknie na kuchennym blacie, nie trzeba ich chować, bo z powodzeniem pełnią rolę dekoracji.

Na zdjęciu po prawej – przykład czajnika z oferty Ostry-Sklep.pl

Deski do krojenia i serwowania

Duże drewniane deski do krojenia i serwowania potraw już dawno podbiły serca kobiet. W wielu kuchniach znajdują się całkiem spore kolekcje desek, różnych rozmiarów i o różnych kształtach. Sprawdzają się świetnie zarówno do krojenia, jak i do podawania potraw do stołu. Można na nich  estetycznie ułożyć kanapki, sushi, podawać sery, albo warzywa i owoce. Zdecydowanie warto wyposażyć swoją kuchnię w duże deski, bo też spełniają rolę dekoracyjną, świetnie prezentując się na kuchennym blacie, oparte o ścianę.